Kõige sagedasem küsimus, mida Inflame’ilt küsitakse Dimplexi “päris tulega” elektrikaminasüdamike kohta, on kuhu ja kuidas oleks mõistlik neid paigaldada?

Nendele, kes pole Dimplexi elektrikaminate leegi-tehnoloogiatega veel tuttavad, mainime ära, et “päris tule” all mõeldakse reeglina OptiMyst sarja kaminasüdamikke, kus elava tulega äravahetamiseni sarnane tuleillusioon sünnib vee aurustumise ning valguse koosmõjul.

Kuid vastus küsimusele on lihtne – OptiMyst sarja kamina-südamikke saab paigaldada praktiliselt igale poole: süvistada seina sisse, paigaldada  poolkõrgele vaheseinale, integreerida mööblisse või tööpindadesse. Kõige rohkem on meilt uuritud kaminasüdamiku paigaldamise kohta kahte ruumi eraldava seina sisse, et tulekolle oleks vaadeldav mõlemalt poolt. Sellisel juhul tuleks otsustada, kui suurt tulekollet soovite integreerida, kavandada vastava suurusega ava ning mõõta ära seina paksus. Pealt-süvistatavate kaminasüdamike sügavus jääb 22-26 cm vahele, nii et need sobivad kenasti standardse kandva seina paksusega. Kamina seina sisse süvistamisel võiks kaaluda ka ava töötlemist niiskuskaitsevahendiga, sest kamina“põlemisel”
eraldub sellest veeaur. Elektrikaminasüdamik vajab loomulikult ka elektrit – seega võiks lähedal olla pistikupesa. Kui OptiMyst kaminasüdamik paigaldada näiteks ruumi jaotava poolkõrge vaheseina peale või integreerida laua sisse ning “tulekolle” on pealt avatud, siis pole niiskustõket vaja.  

Ühes võib kindel olla -  kenasti paigaldatud OptiMyst elektrikamin töötab võrdselt hästi nii efektse pilgupüüdjana kui ka hubasust loova sisustuselemendina. Ja seda nii avalikes ruumides kui ka kodudes!